Bu bir demo mağazadır. Vereceğiniz siparişler ve yaptığınız işlemler dikkate alınmayacaktır.

HAKKIMIZDA

TedarikYerim.com Hakkında

 

Tedarikyerim.com,  Ev Dışı Tüktetim Ürünlerini Siz Değerli Müşterilerimize Online Olarak Uygun Ve Hızlı Bir Biçimde Ulaştırmaktır.

20 Yıla Aşkın Süre Gelen Saha Satışını Tüm Türkiye'ye Sunmak İçin  E-ticareti Gerçekleştiren Tek Kuruluştur.

Ürün ve hizmet çeşitlerimizi sinerjik olarak artırmak ve geliştirmek, insan kaynaklarına verdiğimiz önemle ilerlemeyi bir şirket kültürü haline getirmek, sahip olduğumuz kaynakları en verimli şekilde kullanmak, bilgi birikimi ve teknolojiyi kullanarak daima en kaliteli hizmeti vermek ve müşterilerimizin güvenilir ve kalıcı iş ortağı olarak sektörde ilk akla gelen çözüm merkezlerinden olmak yolunda her zaman yanımızda olan müşterilerimize teşekkür ederiz.

 

 

Gıda ve ambalaj sektöründe öncü olan bir gruba bağlı olarak kurulan Tedarikyerim.com.tr ile online ticaretine başlayan şirket bağlı bulunduğu grubun 20 yıllık spesifik ürün tecrübesini müşterilerine sunmaktadır.

 

Bölgesinde mandıralara süt tozu ve gıda kapları ile ticarete başlayan grup zamanla tedarik yapısını genişletmesiyle birlikte müşteri portföyü de çeşitlenmiştir. İlgili sektöründeki uzman uluslararası firma ve holdinglerle anlaşmalarını geliştirmekte, sektöründeki tüm yenilikleri müşterilerine sunmaktadır. Türkiye'de üretimi olmayan sektör için gerekli ürünleri kendisi ithal edip, müşterilerinin rekabet koşullarına ayak uydurmasını sağlayarak yurtiçi ve yurtdışı ticaretle iştigal eden firmaların büyümesine katkıda bulunmaktadır.

Temel amacımız müşterilerimize

 • Malı yerinde ulaştırmak,
 • Zamanında ulaştırmak,
 • İstenen miktarda ulaştırmak,
 • Teknolojinin tüm olanaklarıyla birlikte sürekli çözümler üretmek,

ve en iyi hizmeti sunarak müşteri memnuiyetini kazanmaktır. Her müşterimizi bir iş ortağı olarak görmekte ve bu çerçeve de hizmetlerimizi sürdürmeye devam etmekteyiz.

Uzun yıllara dayanan grup tecrübemizi iş hayatındaki potansiyel güven tehditlerine karşı müşterilerimize güven unsuru olarak sunmaktayız. Kazan-Kazan politikasını ilke edinen firma bunun gereği olarak müşterilerimizin de her türlü ticaretten karlı çıkmasını hedeflemektedir. Kazanan kazançlı olan firmanın bize de katkısının da çok olacağına inanıyoruz.


Ürünlerimiz ile ilgili bilgiler sitemizde tüm detayları ile mevcuttur. Sitemizde satılmasını istediğiniz ürünler ve Tedarikyerim.com.tr ile ilgili tavsiye ve eleştirileriniz varsa lütfen bize iletiniz.

 

Hizmet Ettiğimiz Sektör Grupları 

 • Süt İşletmeleri
 • Pasta-Börek-Baklava-Fırın İşletmeleri
 • Catering, Fast Food ve Şarküteri gibi Ev Dışı Tüketim Noktaları
 • Endüstriyel Alanlar: Fabrika, Okul, Yurt, Otel, Resmi Kurum ve Kuruluşlar gibi
 • Gıda ve Ambalaj Toptancıları

Ürünlerimizin Ana Başlıkları

 • Süttozu ve Gıda Katkı Malzemeleri(Peynir Suyu Tozu, Maya ve Kültürler, Pectine vb.)
 • Streç Film-Alüminyum Folyo-Palet Streci
 • Ambalaj Malzemeleri(Yoğurt Kase ve Kovaları, Köşeli Kaseler, Sup vb. Tatlı Kaseleri, Tereyağ ve Peynir Kapları, Bardak-Kaşık-Çatal-Tabak vb. Plastik Tek Kullanımlık Ürünler, Alüminyum Kaseler, Özel Üretim ve Spesiyal Gıda Kapları, Karton Bardak-Karton Tabak vb. Karton Tek Kullanımlık Ürünler.)
 • Mandıra Sarf Malzemeleri(Cendere Bezi, Ara Naylonu, Çekme Bandı, Tekne Brandası.)
 • Kimyevi Maddeler(Kalsiyum Klorür, Nitrik Asit, Kostik, Potasyum Sorbat, Sodyum Bikarbonat, Hidrojen Peroksit, Sodyum Benzoat.)
 • Süt İşletmeleri Ölçüm Cihazları(Hararet Derecesi, Süt Derecesi, Refraktometre, Tuz Derecesi, PH Metre, Antibiyotik Test Cihazı.)
 • Temizlik Malzemeleri(Temizlik Kağıtları, Çöp Torbaları, Kağıt Masa Örtüleri.)
 • Hijyen Ürünleri(Muayene-Pastane Eldiveni, Galoş-Maske-Bone, Endüstriyel Temizlik Deterjanları ve Kimyasalları.)
 • Genel Sarf Ürünleri(Pasta ve Baklava Kutuları, Ambalaj Kağıtları, Naylon Torba ve Poşetler, Pipet-Kürdan-Kolonyalı Mendil-Çöp Şiş, Çatal-Peçete-Tuz-Biber vb. İçerikli Kullan At Setler.)
 • Özel Pastacılık ve Catering Yağları(Bizim Pastacı, Bizim Börek, Bizim Ayçiçek, Bizim Baklava, Margarin, Homojenize Yağlar-Bes 30-35-)
 • Üretim ve Destek Ürünler(Baklava Şerbeti, Nişkoz, Nişasta, Glikoz, Un, Şanti, Süt, Krema, Çay, Cafe Crown, Kahve, Kakao, Komposto, Marmelat, Kestane Şekeri, Endüstriyel Kuruyemiş, Kuvertür-Ganaj-Pralin-Jöle vb. Pasta Katkı Maddeleri, Kabartma Tozu, Krem Patiseri, Soya Ürünleri, Pasta Miksleri, Damla-Parça Çikolata, Hazır Çorbalar, Bulyon, Soslar, Harç-Püre, Çeşni, Ketçap-Mayonez, Kahvaltılık Ürünler.)
 • Pastacılık Süs ve Sarf Malzemeleri(Pasta Maketleri, Şeker-Gofret Gül, Pasta-Jöle Kapsülleri, Krema Torbası, Pasta Dantelleri, Mum, Esans-Gıda Boyası-Toz Yaldız Çeşitleri, Kokteyl Kürdan, Çırpma Teli vb. Pastacılık Aletleri.)

Saygılarımızla

 

 

Kullanıcı Görüşleri

merhaba

 

ürün dağılımlarınız çok ilginç geldi. ürün eksiklerinizi tamamlarsanız çok farklı bir e ticaret sitesine sahip olacaksınız.

Onur gündoğdu -- Mobotom- Bursa

ürünlerinizden çok memnun kaldım. teşekkürler

Ahmet Melani

" Sitenizden aldığımız ürünler paket ürünler ofisimizde çok fazla işimize yarıyor. Böyle bir fikirle bize yardımcı olduğunuz  alım adına zaman kazandırdğınız için teşekkürler.''

Tamer Altundiş- Fabrika istanbul - istanbul
 
 

 

 

SON HABERLER

FİRMA HAKKINDA

TedarikYerim.com

Barış Mah. İzmiryolu Cad.
Samuklar İş Merkezi no:206/4
16140 Nilüfer/BURSA


Tel : +90 224 334 04 50(Pbx)

ÖDEME SEÇENEKLERİ

BİZİ TAKİP EDİN

Google Plus Linkedin